Wielki Piątek

Przytulaj swoje dziecko kiedy płacze. Nawet jeśli wydaje Ci się, że tym płaczem coś wymusza i przesadza…. gdy wiele lat później będziesz umierać, nie będziesz pamiętać, co dziecko chciało wymusić, ale pożałujesz, że wtedy się do niego nie przytuliłaś.

 

IMG_3810

 

IMG_4711

 

IMG_4542

 

IMG_2799z_1

 Na zdjęciu Przytulia z synem.

IMG_4534

 

IMG_3905

 

IMG_3771

 

IMG_3773

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

IMG_3805

 

 

 

Reklamy

14 thoughts on “Wielki Piątek

 1. Zawsze przytulam, zawsze całuję, staram się nie stracić żadnej z chwil naszych wspólnych… a cały czas mam wrażenie, że żałować będę i tak, że za mało dla niej jestem, że za mało czasu tylko dla niej, że za mało tych przytulańców i całusów porannych…

 2. Kobieto! ja tu hormony mam zachwiane po ciąży, pomalowana jestem przed wyjściem a Ty takim tekstem na dzień dobry ;) Prawda! zgadzam się :) Ja to czasem mam wrażenie, że przytłaczam sobą Hanie, daje całusa a ona ręką mnie odsuwa :D

  1. To dobrze wróży na przyszłość! : ))) Kiedyś Kasia Nosowska w jakimś wywiadzie powiedziała, że złagodniała, gdy urodziła syna- dalo mi to wtedy wiele do myślenia…. tak, jakby dziecko włączało w nas uczucia nie tylko do dziecka.

 3. Ahhh. Uwielbiamy się obie przytulać i obcałowywać. Powiem nieskromnie… chyba ją tego nauczyłam i nawet wierszyki o mamach, ich dzieciach i wspólnej miłości wygrywają :)
  Uwielbiam Twoje/ Wasze zdjęcia! No i Was! :)

  1. My też się tulimy. Od wczoraj Pola wyraźnie komunikuje np, że…. kocha noszenie w chuście o0 Prawie dwa lata na to czekałam ;)

   Ale wiesz, są takie chwile, że mam ochotę dzieckiem potrząsnąć, żeby się ocknęło, wyrwało z tantrumu, przestało…. i zapominam wtedy, że to moja, a nie jej wina.

 4. Piękne słowa… bardzo mądra sentencja!
  Dziś usłyszałam też, żeby nie niecierpiliwić się z powodu złośliwości i sklerozy starszych osób, bo gdy już odejdą to zapomnimy dlaczego byliśmy dla nich oschli a będziemy pamiętać długo to, że byliśmy dla nich niemili…
  Pozdrawiam. Ola Sz.

 5. bez przytulania nie ma życia…dorośli czują się lepiej jak ich ktoś przytula,a maluch tym bardziej. Przytulanie daje poczucie bezpieczeństwa bez tego nie da się żyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s